Dni otwarcia targowiska w święta

 [Edycja]
Jako, że zarządowi SKT nie w smak jest, że strona ma charakter informacyjny, można się na niej swobodnie wypowiadać oraz ilością odwiedzin w ciągu ostatnich kilku dni przewyższyła popularność oficjalnej witryny, poczyniliśmy parę zmian na stronie, charakter jej jednak pozostanie niezmienny.

Głos Stowarzyszenia Kupców Targowych w Dąbrowie Górniczej przy ul. Poniatowskiego oświadcza, że w dniach:

 • 3 maj 2013 – Piątek,
 • 30 maj 2013 – Czwartek,
 • 15 sierpień 2013 – Czwartek,
 • 11 listopad 2013 – Poniedziałek,

Kupcy chcą, aby Targ był otwarty tak, jak w inne dni targowe.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do dyskusji na ten temat.

Tagi: , ,
27 comments on “Dni otwarcia targowiska w święta
 1. Antoni napisał(a):

  Ad vocem -„członek.SKT” Drogi „członku”SKT!Nie zarzucaj mi tego co sam czynisz!”Antoni czytaj ze zrozumieniem !!! masz z tym problem ??(…)więc nie rozumiem twojego toku rozumienie, a raczej nie rozumienia” .Tak gwoli ścisłości-niezrozumienie – Słownik SJP.I proszę sobie najpierw zmierzyć temperaturę,a nie wysilać się na wycieczki osobiste…drogi członku SKT!
  „Antoś pytasz czy właściciel tej strony używał prawnie jak ty to nazywasz „szyldu SKT””-Ja wiem drogi członku,że w/g Ciebie „szyldem SKT” może nawet posługiwać się pies Pluto,ale on nie wie co mówi par.1 roz.1 Statutu Stowarzyszenia.Jemu można wybaczyć.Także drogi członku proszę o wstrzemiężliwośc w ferowaniu ocen i czytać właśnie ze zrozumieniem statuty,regulaminy, kodeksy i.t.d. Kłaniam się

  • czlonek.skt napisał(a):

   Antek czy nasz „szyld” jest wpisany do rejestru znaków towarowych ? (w myśl prawa o własności przemysłowej),bo po uzyskaniu prawa ochronnego na znak towarowy nabywa się prawo wyłącznego używania tego znaku w sposób zawodowy lub zarobkowy na całym obszarze RP, a może chcesz powołać się na prawa autorskie… nie masz zielonego pojęcia o formie „szyldu”…

   Antek bierz Pluta na spacer i uważaj gdzie stąpasz…

 2. Niepoprawny Zbyszek napisał(a):

  Witam, widzę, że Zarząd wziął się ostro za atak na stronę. Mówi tu o dobrym imieniu Stowarzyszenia…nic innego jak hipokryzja Zarządu, jeśli ktoś słucha wypowiedzi ludzi na walnym to przypominam ! ówczesny kierownik targowiska (p. Paweł N.) opowiedział historię o „dobrym imieniu targowiska” jakie to Zarzą buduje swoimi Uchwałami. Jak można podjąć rasistowską Uchwałę (jak już wiem, chodziło w niej o pobór dodatkowej opłaty od obcokrajowców, o wiele większej od dodatkowej opłaty od rodaków) pisząc w niej o rasiźmie !!! można uchwały budować bez uprzedzeń, w jakim świetle stawia to całą społeczność SKT, jakie konsekwencje może spowodować taka uchwała !? gbyby trafiła do odpowiednich organów, do osób zainteresowanych,finalnie i najbardziej pesymistycznie mogła doprowadzić do odebrania STK dzirżawy gruntu, ale na szczęście Zarząd skrzętnie ukrył i nie pozwolił upublicznić uchwały. Jak dla mnie potwierdzeniem istnienia takiej uchwały jest wypowiedź na walnym ówczesnego kierownika, który był blisko struktury zarządzania i jest na tyle wiarygodny, że nie wyssał sobię tego z palca – jak za to został potraktowany ? też wiemy, dodatkowym argumentem, który pozwala mi wierzyć w takie działania Zarządu jest zupełnie przypadkowo zasłyszane jakiś czas temu( w drodze do biura mijając miejsce handlowe wiceprezesa) oświadczenie pana wiceprezesa w rozmowie, że jest rasistą !!! (brzmiało to : Jestem rasistą
  ) hmmmm… nic dodać nic ująć ! jak wiele takich niespodzianek ma dla nas Zarząd ? naprawdę pogratulować !

  Zauważyłem tu miłośnika poezji Norwida… proszę także zapamiętać ! „Ludzie cisi są zakałą świata!…”

 3. Antoni napisał(a):

  Szanowny administratorze! Odpowiada mi pan:-„Targ był zamknięty w dni świąteczne, a pytanie nie brzmiało, czy w ogóle w tej sprawie było zgromadzenie, tylko czy w sprawie jego OTWARCIA w święto Trzech Króli i 11 Listopada było organizowane walne. Nie ma tutaj żadnej manipulacji.”Nie posądzam pana o szaleństwo,ale pan nie rozumie.Ja zaznaczyłem, że skoro targowisko było otwarte to złamanie uchwały WZCz!Nie można podchodzić egoistycznie do spraw targowiska, skoro zależy panu na jego dobrym imieniu, w co nie chcę wątpić.Nie interesuje mnie, czy Monika to kobieta czy mężczyzna(członek zarządu jak pan sugeruje)Interesuje mnie merytoryczność wypowiedzi dyskutantów.Stworzył pan stronę forum,by plotkować, czy Monika to kobieta ,czy nie?Rozumiem,,wnioskuję raczej,że jest pan jakoś szykanowany ze strony zarządu na zebraniach WZCz.(„zgromadzenia, na którym szanse wypowiedzenia się, mają tylko niektóre osoby”.).Przecież istnieje regulamin WZCz. i głosowany porządek obrad.Po każdym zebraniu jeśli ma pan uzasadnione podejrzenia o manipulację,czy działania niezgodne z regulaminem może pan podważyć wiarygodnośc takiego zebrania.Nie chcę się wymadrzać,ale powinien pan bardziej przestudiować regulaminy, statuty, a także kodeks pracy ,bo skądinąd utworzone przez pana forum będzię coś w rodzaju portalu plotek.pl.Mam nadzieję ,że naprawdę zależy panu na Stowarzyszeniu i tutejszym targowisku.Na zkończenie chciałbym zacytować kuriozalne pańskie zdanie;-„I tutaj chciałbym nadmienić, iż jednym z nielicznych członków zarządu, który zdrowo podchodzi do tematu jest sam Prezes Stowarzyszenia, któremu chcielibyśmy serdecznie za to podziękować”.To albo wazeliniarstwo,albo postawienie w złym świetle prezesa,który wydał pieniądze na stworzenie „oficjalnej” strony SKT!Prezes ubezwłasnowolniony i niegosppodarny?!Chyba,że chodzi panu o skłócenie środowiska mimo,że podkreśla pan :-” byłbym ostatnim człowiekiem, który by chciał zaszkodzić Stowarzyszeniu oraz Targowisku.”Kłaniam się i życzę sukcesów przypominając fragment Norwida:-„Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?”

  • Adam napisał(a):

   A mnie sie wydaje, ze to pan jest jakis szalony. Najpierw imputuje pan administratorowi, że ten manipuluje a pozniej zarzuca ze czegoś nie rozumie mimo ze dla mnie co pisze ma sens i nie odnosil sie do tego że pan nie ma racji co do złamania uchwały. Prosze czytać ze zrozumieniem, najlepiej dwa razy.
   pana może nie interesować czy monika to kobieta i czy jest czlonkiem zarzadu ale jednak rzutuje to na jego wiarygodnosci i na tym co pisze. Przynajmniej wiem teraz ze to co pisal to pisal pod siebie i zarzad.
   Pozdrawiam

   • Antoni napisał(a):

    Proszę o merytoryczną wypowiedż tzn.wytknąć mi błędy!
    Ps.W kwestii „Moniki”podkreślam: primo -nie interesuje mnie czy to mężczyzna czy kobieta,secundo- jeśliby,był to z zarządu to na tej stronce nie może się wypowiadać!?Cenzura?Czy właściciel tej strony używał prawnie szyldu SKT?Kłaniam się !

   • czlonek.skt napisał(a):

    Antoś pytasz czy właściciel tej strony używał prawnie jak ty to nazywasz „szyldu SKT” ?? a jest on zastrzeżony ?? gdzie ?? w jakiej formie ?? widzę, że masz spore zaległości w wiedzy o znakach zastrzeżonych panie „mądrala”, już pisałem żebyś pisał z rozsądkiem a nie z „gorączką”…

 4. Beata napisał(a):

  Ludzie zastanówcie się trochę ja wiem że nam wszystkim słabo idzie ale handel w Boże Ciało???czy Bóg Was opóścił???.Ktoś kto wpadł na ten pomysł jest chyba jakiś „INNY”to może przy okazji dodać 25,26 grudzień co tam idziemy na całość.Zwykłe zbydlęcenie i tyle.Beata w handlu od 20 lat.

  • Administrator napisał(a):

   Pani Beato, nikt nikogo nie zmusza do pracy w jakikolwiek dzień handlowy. To jest Pani i kupców własny wybór. Proszę nie mieszać do tego Boga. Co niektórzy kupcy nie handlują nawet w niedzielę z ich własnej woli. A co do świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy oraz w dzień Wszystkich Świętych nie ma wątpliwości, że powinniśmy spędzić je w gronie rodzinnym.
   Jeśli chodzi o Boże Ciało – mieszkam obok kościoła i widzę jak po procesji „procesja” idzie tłumem do okolicznych sklepów na zakupy, a przecież mogli to zrobić wcześniej. Uważa Pani, że Ci wszyscy ludzie są zbydlęceni?

   Dziękuję za wyrażoną opinię.

  • Antoni napisał(a):

   Z całym szacunkiem popieram pani opinię.

  • Adam napisał(a):

   Zacznijcie oddzielać biznes od religii bo utoniecie pod naplywem hipermaketow ktore gdyby nie ministerialne rozporzadzenia mialyby w nosie to czy jest swieto czy nie. Ja bym poszedł nawet dalej… przed wiekszymi swietami otwieralbym targ na cały dzień niezaleznie od tego czy bylby to poniedzialek, piatek czy niedziela, domyslam sie jednak ze takie coś nie przejdzie widzac z jakimi ‚byznesmenami’ mam do czynienia, no i nie wiem czy byłoby to zgodne z regulaminem bo nie bedac czlonkiem SKT wczesniej nie mialem do nich dostepu.

   • Antoni napisał(a):

    „no i nie wiem czy byłoby to zgodne z regulaminem bo nie bedac czlonkiem SKT wczesniej nie mialem do nich dostepu.”-proszę się więc zapoznać i zapraszam do dyskusji! Proszę także przestudiować Kodeks Pracy szczegónie art.151 i przepisy dotyczące zatrudniania w święta ustawowo wolne od pracy przez prowadzących działalność gospodarczą.”przed wiekszymi swietami otwieralbym targ na cały dzień”.Proszę mi wytłumaczyć, dlaczego targowisko w Będzinie jest zamknięte w dni świąteczne(państwowe) ustawowo i nikt z kupców nie wnosi o to pretensji!
    „Zacznijcie oddzielać biznes od religii bo utoniecie pod naplywem hipermaketow”-proszę mi wskazać ,które z hipermarketów są czynne w niedzielę w zlaicyzowanej Europie.Kłaniam się

   • czlonek.skt napisał(a):

    Antoni czytaj ze zrozumieniem !!! masz z tym problem ?? Adam napisał cyt.: „gdyby nie ministerialne rozporzadzenia mialyby w nosie to czy jest swieto czy nie”

    więc nie rozumiem twojego toku rozumienie, a raczej nie rozumienia: „proszę mi wskazać ,które z hipermarketów są czynne w niedzielę w zlaicyzowanej Europie”

    więc komentuj z rozmysłem, a nie z „gorączką”…. hahahahaha

 5. Antoni napisał(a):

  Widzę,że administrator zmienił nazwę z „Targowisko Dąbrowa Górnicza – Głos Stowarzyszenia Kupców Targowych na” Targowisko Dąbrowa Górnicza – Forum Stowarzyszenia Kupców Targowych.Refleksja?

 6. czlonek.skt napisał(a):

  cytując wypowiedź Moniki 1cyt.: ” właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z jednym z członków zarządu i otrzymałam informację że nie ma podjętej decyzji dotyczącej handlu w dni wymienione powyżej zresztą o tym może zadecydować jedynie walne zgromadzenie kupców”

  droga pani, nasz zarząd realizuje uchwały Walnego jak im się podoba i które im się podobają, jeśli jest pani członkiem SKT to doskonale pani wie o jakie uchwały chodzi.

  2cyt.: nie jest to wystarczający powód by tworzyć fałszywą stronę

  droga pani, nie jest to fałszywa strona tylko nieoficjalna

  3cyt.:prawdziwy adres strony stowarzyszenia to sktdg.pl

  droga pani, jest to po prostu oficjalna strona SKT

  co do oby dwóch stron to:

  1. o oficjalnej może powiedzieć, że będzie bardzo stronnicza, kierowana przez zarząd, a informację na niej zawarte będą selekcjonowane tak aby nie naruszyły dobrego wizerunku zarządu SKT

  2. o nieoficjalnej stronie można powiedzieć, że jest to głos kupców, bez selekcji wypowiedzi, bez prostowania wizerunku kogokolwiek, spostrzeżenia wszystkich kupców a nie tylko zarządu,i wreszcie zastrzeżenia do zarządu SKT.

  a tak na marginesie, po składni i miernej merytorycznie wypowiedzi Moniki, można zaobserwować w niej (w tej wypowiedzi) głos członka zarządu lub kogoś z bliskiego otoczenia 🙂

  • Monika napisał(a):

   Niestety administrator oraz członek skt to dla mnie jedna osoba.Rozumię że wypowiedzi które nie są po myśli administratora są kojarzone z zarządem albo kimś bliskim zarządowi hmm ciekawe.Otóż drogi lub droga pani kupcem jestem od 1990r i doskonale pamiętam wszystkie zarządy jakie były wybierane i zarządzały targowiskiem dlatego mam skale porównawczą może tęskno panu,pani za poprzednimi zarządami może brakuje panu,pani afer nagminnego handlu miejscami-ceny dochodziły do 5 tys.zł.podbieraniem pieniędzy z ubikacji itd.Tego panu,pani brakuje???a może jest pani,pan jednym z nich właśnie???.Jeśli tak to szkoda mojego czasu.Na koniec powiem tak handluje w Mysłowicach i Będzinie i wiem jak były przygotowane targowiska tam po ostatnich opadach.Pan,pani pewnie tam nie bywa więc nie ma pojęcia jak wygląda kiepsko przygotowane targowisko.Proszę wiec o więcej obiektywizmu w ocenie tych panów z zarządu bo myślę że nie było aż tak zle.Brak obiektywizmu sprawi że zwolenników odwiedzenia Waszej strony będzie niestety ubywać.Monika W.

 7. Monika napisał(a):

  Ktoś tu sobie robi żarty właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z jednym z członków zarządu i otrzymałam informację że nie ma podjętej decyzji dotyczącej handlu w dni wymienione powyżej zresztą o tym może zadecydować jedynie walne zgromadzenie kupców.Administrator tej strony chyba nie do końca akceptuje obecny zarząd,ale nie jest to wystarczający powód by tworzyć fałszywą stronę i publikować na niej nieprawdziwe informacje.Jestem członkiem S.K.T. od 10-ciu lat i wydaje mi się że ktoś kto tworzy taką stronę chce tylko zaszkodzić stowarzyszeniu.Pozdrawiam kupców z Dąbrowy oraz Mysłowic Monika W.A prawdziwy adres strony stowarzyszenia to sktdg.pl otrzymałam w biurze targowiska.

  • Administrator napisał(a):

   Witam, dziękujemy za udział w dyskusji prowadzonej na stronie. Założyliśmy tę witrynę ze względu właśnie na rażącą nieudolność zarządu. Jak ktoś niżej wspomniał, zarząd nie był w stanie zapewnić kupcom oraz ich klientom odpowiednich warunków do prowadzenia działalności/robienia zakupów. Mało tego, zarząd jest na tyle nieudolny, że bez pytania i zezwolenia z naszej strony pobrał i zamieścił na własnej witrynie(wymienionej w Pani komentarzu) treść „Regulaminu przystąpienia” ponieważ do tej pory oficjalna witryna SKT świeciła pustkami. Treści te są oczywiście ogólnodostępne i nie jest to nasza twórczość, jednak jest to szczyt hipokryzji aby pisać, że nasza strona jest fałszywa i jednocześnie pobierać z niej treści, których nie chciało się się samemu przetworzyć(a wymagało to trochę czasu i pracy). Witryna http://www.skt-dg.pl będzie prawdziwym głosem Stowarzyszenia, ponieważ treści niezgodne z czyimś wyobrażeniem o świecie NIE BĘDĄ USUWANE, każdy będzie miał swobodę wypowiedzi(oczywiście wulgaryzmy i obraźliwe treści będą moderowane, więcej informacji zamieścimy w regulaminie strony). Strona nie jest, jak to Pani nazwała – fałszywa tylko NIEOFICJALNA, co jest zapisane w jej nagłówku i stworzona przez osoby, które pragną aby Targowisko zaczęło lepiej funkcjonować. Jeśli chodzi o zarzut że informacja o Otwarciu Targowiska w dni świąteczne musi być podjęta przez walne zgromadzenie, to proszę mi napisać w którym dniu walne zgromadzenie zadecydowało o otwarciu Targowiska w święto Trzech Króli i 11 Listopada? Nie było takiego, a zarząd informację o tym wywiesił na 3 dni przed świętem. Myślę, że każdy zdrowo myślący człowiek jest ZA tym żeby nasze Targowisko było czynne w dni świąteczne, a wcześniejsze wywieszenie o tym informacji działa na KORZYŚĆ Stowarzyszenia a na pewno mu nie szkodzi, wszelkie argumenty za tym aby Targowisko było otwarte w dni świąteczne postaramy się przekazać w najbliższym czasie w artykule, który przygotowujemy.
   Korzystając z okazji, zapraszamy wszystkich, bez wyjątku, na nasz fanpage na Facebooku Targowisko miejskie w Dąbrowie Górniczej

   • Antoni napisał(a):

    Panie Administratorze.
    Mam kilka uwag Pisze pan w tytule strony „Targowisko Dąbrowa Górnicza – Głos Stowarzyszenia Kupców Targowych”.Pytam :czy zawiązał pan nowe stowarzyszenie o nazwie „Głos Stowarzyszenia Kupców Targowych”.?W czyim imieniu pan występuje?Uzurpuje pan sobie prawo do występowania w imieniu kupców !Nie mam nic przeciwko wolności słowa,ale nie tędy droga!Może pan wystąpić jawnie zakładając bloga i wypisywać wszelkie krytyki pod adresem zarządu.Nikt panu tego nie zabrania.(Czy, ze Statutu SKT wyeliminowany został punkt:-„Członek Stowarzyszenia ma dbać o dobre imię Stowarzyszenia”?)Dalej pan pisze:-„Kupcy chcą, aby Targ był otwarty tak, jak w inne dni targowe.”Jacy kupcy?W czyim imieniu pan występuje?Wszystkich?Pisze pan także:- „zarząd jest na tyle nieudolny, że bez pytania i zezwolenia z naszej strony pobrał i zamieścił na własnej witrynie(wymienionej w Pani komentarzu) treść „Regulaminu przystąpienia””Nie wiem ,czy nawet(załóżmy) jak tak zarząd zrobił to musiał pytać pana o zezwolenie?Proszę zapisać w swym regulaminie punkt o prawach autorskich…i wszystko będzie jasne!
    Pisze pan także:-” Jeśli chodzi o zarzut że informacja o Otwarciu Targowiska w dni świąteczne musi być podjęta przez walne zgromadzenie, to proszę mi napisać w którym dniu walne zgromadzenie zadecydowało o otwarciu Targowiska w święto Trzech Króli i 11 Listopada? Nie było takiego, a zarząd informację o tym wywiesił na 3 dni przed ” Traktuję to jako manipulację niezbyt umiejętną.Walne w tematyce świąt podjęło decyzję innego typu,prosze sięgnąć do żródeł.A to,że decyzją zarządu targowisko w te dni było otwarte,to świadectwo nieudolności zarządu(ulega presji niektórych),gdyż łamie uchwały WZCz.SKT!Nie posądzam pana o prywatę,ale trudno nie zgodzić się z Moniką :-„ktoś kto tworzy taką stronę chce tylko zaszkodzić stowarzyszeniu.”Pan jako człowiek, jak mniemam prawy i rzetelny, powinien znać Statut i Regulaminy SKT i powinien pan wiedzieć,że skoro nie podobają się panu i grupie członków SKT działania Zarządu i Administracji to zawsze można zwołać Nadzwyczajne Walne Z.Cz.SKT.I na nim „wyprać wszystkie brudy”.
    ps.I proszę nie pisać,że strona ,której pan administruje jest nieoficjalną stroną SKT.Jest to po prostu nadużycie!Kłaniam się!

    • Administrator napisał(a):

     Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Zmieniliśmy nagłówek tak, żeby już nikt nie miał wątpliwości do czego ma służyć ta strona.
     Kupcy – liczba mnoga, nawet 2 kupców wystarczy, a chcących aby Targ był otwarty jest na razie około 50. Ta liczba chyba wystarczy, aby wyrażać opinie w imieniu kupców.
     Nie chodziło o to, żeby zarząd pytał się nas o zgodę, są to informacje jawne, jesteśmy nawet zadowoleni z faktu, że mimo iż niektórzy członkowie zarządu są co najmniej nieprzychylni do tej strony(Pan Monika*), to korzystają z jej treści. Poświęciliśmy kawałek czasu, na stworzenie tej strony, włożyliśmy sporo pracy, żeby treści jawne były ogólnodostępne, tylko dlaczego nie zrobił tego sam zarząd, za pieniądze Stowarzyszenia? Tego nie wiemy ale wiemy, że dzięki naszym staraniom, również Pan ma szanse się wypowiedzieć i nie trzeba do tego zwoływać zgromadzenia, na którym szanse wypowiedzenia się, mają tylko niektóre osoby.
     Zgadzam się, walne zgromadzenie podjęło około 4 lata temu decyzję o tym, żeby Targ był zamknięty w dni świąteczne, a pytanie nie brzmiało czy w ogóle w tej sprawie było zgromadzenie, tylko czy w sprawie jego OTWARCIA w święto Trzech Króli i 11 Listopada było organizowane walne. Nie ma tutaj żadnej manipulacji. Poza tym, nie wszyscy kupcy mogą się wypowiedzieć na tematy związane z Targowiskiem, ponieważ większość nie należy do Stowarzyszenia i nie mają wpływu na decyzje podejmowane przez nasze Stowarzyszenie.
     Proszę mi powiedzieć, w jaki sposób ta strona ma zaszkodzić Stowarzyszeniu? W moim mniemaniu, może zaszkodzić tylko niektórym członkom zarządu. I tutaj chciałbym nadmienić iż jednym z nielicznych członków zarządu, który zdrowo podchodzi do tematu jest sam Prezes Stowarzyszenia, któremu chcielibyśmy serdecznie za to podziękować.
     Niestety, na walnym zgromadzeniu nie masz szans na swobodną, jednolitą i zwięzła wypowiedź. To jest powód przez który powstała ta strona. Nie chcemy „prać brudów”, chcemy aby Targowisko było lepiej zarządzane, a co za tym idzie – chcemy mieć gdzie pracować i robić to w godnych warunkach.
     Internet jest takim medium, że każdy może założyć sobie nieoficjalną stronę czegokolwiek i nie ma w tym żadnych nadużyć.

     *Pan Monika – Członek zarządu, mężczyzna. Inni członkowie zarządu wiedzą już kto to jest. Nie będziemy jednak ujawniać jego tożsamości publicznie, ze względu na ochronę danych osobowych oraz szacunek do drugiego człowieka.

     Panie Antoni, byłbym ostatnim człowiekiem, który by chciał zaszkodzić Stowarzyszeniu oraz Targowisku. Kilkanaście lat temu byłem jednym z tych, którzy byli za powołaniem Stowarzyszenia na rzecz obrony naszego Targowiska oraz kupców. Ponieważ losy Targowiska miały być przesądzone w przeciągu kilku tygodni.
     Z poważaniem – Administrator.

 8. czlonek.skt napisał(a):

  zima znowu zaskoczyła zarząd targowiska niemalże jak drogowców, fatalne przygotowanie do czwartkowego i piątkowego targu, gdzie sprzęt ? gdzie zainteresowanie ? ale czego się spodziewać, zarząd mało ma wspólnego z handlem na targu więc mają to głęboko… Zarządzie !!! trzeba myśleć o wszystkich, chcemy handlować ale do tego potrzebne są warunki !!! nie tylko dla nas ale przede wszystkim dla klientów !!! szczególnie, że mamy wiele konkurencji z warunkami sprzyjającymi klientom. no ale … przecież wy macie mało wspólnego z handlem na naszym targu…

 9. zly napisał(a):

  drodzy kupcy jest nas wiecej bierzmy sie w garsc,bo targ przy takich rzadach przestanie istniec:(

 10. zly napisał(a):

  no nareszcie bedzie sie mozna wypowiedziec bez ograniczen,przed walnym zebraniem-czas na zmiany!!!! konczymy z zaklamaniem i najgorszym zarzadem skt w historii,gdzie rzadzi buta i prywata!!!!

 11. czlonek.skt napisał(a):

  Wreszcie ruszyła strona z informacjami o działaniu Naszego Stowarzyszenia. Zapraszam do rozmowy i komantarzy w tematach związanych z targowiskiem, zarządzaniu nim, a także o naszych problemach, spostrzeżeniach i zastrzeżeniach !!!
  Nareszcie można będzie się wypowiedzić bez ograniczeń czasowych jak to ma się na Walnym Zgromadzeniu, nikt tu nie przerwie Ci wypowiedzi w kluczowym momencie. Liczę na pełną wolność wypowiedzi (oczywiście bez zbędnych wulgaryzmów).

Dodaj komentarz